Kompozitipari operátor

hungary

Miért éri meg jelentkezned?

  • Ha szeretnél egy hosszútávú, bejelentett munkalehetőséget, fiatalos kollégákkal, akkor jó helyen jársz, ugyanis mi mindenkivel határozatlan idejű munkaszerződést kötünk az első naptól kezdve.
  • Munkába járásodat több mint 23 településről elérhető céges buszjárattal biztosítjuk, de ha személyautóval vagy tömegközlekedéssel tudsz hozzánk bejárni, mi azt 100%-ban térítjük számodra.
  • Motivációs bérrendszerünknek köszönhetően, az alapbérünkön felül számos bónuszra lehetsz jogosult, amely csak az egyéni teljesítményeden múlik.
    • Kezdő fizetés: bruttó 300.000 Ft (cafeteriával és műszakpótlékkal), de jó teljesítménnyel akár bruttó 400.000 Ft-ot is kereshetsz túlórák nélkül.
  • Egyedülálló Cafeteria rendszert biztosítunk munkatársaink számára, melyben többféle béren felüli juttatásból választhatsz.
  • Minden munkatársunk számára a betanulás során, illetve folyamatosan tréningeket és több kompetencia csoportban képzéseket biztosítunk.
  • Gondoskodó Munkáltató programunk keretén belül számos kedvezményben részesülhetsz, például kedvező banki feltételek, kedvezményes mobil szolgáltatói flotta csomagok, év végi ajándékok, iskolakezdési támogatás, szemüvegtámogatás.
  • Több műszakban dolgozunk, de a műszakok hetente váltakoznak, így előre kiszámítható a beosztásod, hogy könnyen tudd megtervezni a munkán kívüli programjaidat.
  • Azért, hogy ne csak a munkarendeddel tudj tervezni, hanem a fizetéseddel is, minden hónap 10-én a számládra utaljuk a béredet.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • A feladataid elvégzése nem igényel szaktudást, mi mindent megmutatunk, így elegendő általános iskolai végzettséggel rendelkezned.
  • Ha úgy érzed, hogy ügyesen bánsz az ollóval, van némi kézügyességed, akkor könnyen meg fogod oldani a rád bízott feladatokat.
  • Téged keresünk, ha megbízható vagy, igényes a munkádra, törekszel a maximalizmusra és nem riadsz meg az új ismeretek elsajátításától.
  • Nem várjuk el Tőled, de örülünk neki, ha rendelkezel előzetes tapasztalattal a kompozit anyagok világából.

Milyen feladataid lehetnek?

  • Az általunk biztosított munkautasítások alapján, az előre kiszabott karbonszálas alapanyagot a megfelelő sorrendbe kell a szerszámba helyezned.
  • Mivel igényesek vagyunk a munkaterületeinkre, feladatod lesz tisztán és használhatóan tartani az általad használt munkaeszközöket, munkaterületedet.
  • A munkád nyomon követése néhány adminisztrációs feladattal jár. Így szükséges lesz munkalapot rendszeresen és pontosan kitöltened.
  • A hibátlan termék nálunk elengedhetetlen, ezért szükséges, hogy az általad készített darabokat előkészítsd az ellenőrzést végző kollégáink részére.
  • Mivel a legnagyobb márkákkal dolgozunk, a tökéletes minőséghez fontos a termékeink vizuális és mérőeszközzel történő ellenőrzése.
  • Hosszú az út Olaszországig, ezért a kiszállításra váró termékeinket gondosan be kell csomagolni.
  • Azért, hogy az üveg- és szénszálas alapanyagú termékeink elnyerjék végső, tökéletes formájukat, a felületüket kezelnünk kell kézi és gépi csiszolással, előkészítve így a következő munkafázisra.
  • A legszebb, esztétikai karbon termékeink akkor nyerik el a végső, tökéletes formájukat, ha a gyártási folyamat utolsó lépéseként gondosan polírozzuk azokat.

Ajánlod magadat? – Lépj be hozzánk és tedd zsebre a bruttó 50.000 Ft-os belépési bónuszt a próbaidőd letöltését követően, amennyiben teljesítményed eléri a 80%-ot.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor jelentkezz még ma!

    Back to top